Oddaj głos na
Thank you! Your submission has been received!
Uzupełnij wymagane pola!
Możesz oddać głos tylko na jedną firmę w danej kategorii!
Dziękujemy za oddanie głosu!
Wypełnij pogłębioną ankietę,
aby zwiększyć szanse produktu
na zwycięstwo w plebiscycie
Wypełnij ankietę
Na adres e-mail została wysłana prośba
o potwierdzenie głosu. Tylko potwierdzony głos bierze
udział w plebiscycie.

Rozwiązania dla logistyki e-commerce

Kategoria dla rozwiązań logistycznych dedykowanych do obsługi kanału e-commerce (usługi fulfilment, automatyka magazynowa, platformy logistyczne itp)

Drukarka etykiet Brother TJ-4005DN [BROTHER]Brother TJ-4005DN wchodzi w skład wszechstronnej gamy drukarek etykiet TJ dedykowanej do przemysłu, zapewniającej trwałe oznaczenia i najwyższą wydajność.

O PRODUKCIE

Brother TJ-4005DN wchodzi w skład wszechstronnej gamy drukarek etykiet TJ dedykowanej do przemysłu, zapewniającej trwałe oznaczenia i najwyższą wydajność.

Ta stacjonarna drukarka etykiet posiada intuicyjny panel sterowania ułatwiający codzienną pracę. Urządzenie drukuje w technologii termicznej oraz obsługuje różne języki poleceń drukarki, w tym emulacji ZPL2. Ta przemysłowa drukarka etykiet wyróżnia się wysokim poziomem odporności na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu sprawdzi się w trudnych warunkach produkcyjnych.

Model TJ-4005DN umożliwia prędkość druku do 152 mm/s. To urządzenie z serii TJ gwarantuje elastyczność w zakresie podłączenia: porty USB i szeregowy, host USB, Ethernet, a także opcjonalnie interfejs sieci bezprzewodowej, dzięki czemu możliwe jest szybkie tworzenie wydruków.

Drukarka z serii TJ może zostać doposażona w odklejak etykiet oraz obcinak. Urządzenia serii TJ są objęte 3-letnią gwarancją.

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE DRUKARKĘ ETYKIET BROTHER TJ-4005DN

 • wydajność druku,
 • ergonomia obsługi,
 • optymalizacja kosztów druku etykiet logistycznych/kurierskich.

MATERIAŁ WIDEO

WIZUALIZACJA PRODUKTU


SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ

https://www.brother.pl/

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2023 ZAKOŃCZONE

Logistyka e-commerce i fulfillment [OEX Fulfilio]OEX Fulfilio świadczy usługi logistyczne dla sklepów internetowych obejmujące pełen fulfillment e-commerce oraz zabezpieczenie procesów magazynowych.

O ROZWIĄZANIU

Do katalogu usług OEX Fulfilio należą:

Fulfillment e-commerce:

 • obsługa zamówień internetowych,
 • wysyłka do klientów końcowych,
 • integrowane rozwiązania dla sklepów internetowych.

Usługi magazynowe i obsługa logistyczna:

 • awizacja,
 • przyjęcie dostaw,
 • magazynowanie,
 • kompletacja,
 • wydawanie towaru,
 • dostawa,
 • obsługa zwrotów,
 • obsługa klienta.

WIDEOPREZENTACJA

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

Fulfillment dla e-commerce w ofercie OEX Fulfilio.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ

Rafał Kuczmarski
rafal.kuczmarski@oexfulfilio.com

Inteligentna logistyka

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2023 ZAKOŃCZONE

Autonomiczne roboty mobilne typu AMR z zaawansowanym systemem zarządzania energią [Hetbot]Dotychczas prawie 500 tys. robotów mobilnych zostało zainstalowanych w aplikacjach przemysłowych i logistycznych, ta liczba się podwoi w przeciągu najbliższych 2-3 lat. Każdej minuty 100 tys. z nich jest kompletnie bezużyteczna tracąc swój czas na ładowanie. Przeciętnie roboty spędzają na ładowaniu od 40 do 15% całkowitego czasu pracy.

O ROZWIĄZANIU

Długi czas ładowania to również wzrost ilości punktów ładowania, przeciętnie pojedyncza ładowarka obsługuje 4-6 robotów, a co za tym idzie coraz więcej miejsca, które zakład musi przeznaczyć na punkty ładowania. Co więcej na rynku nie występuje żaden standard w zakresie systemów zasilania powodując, że firmy które wdrożyły roboty różnych producentów muszą stosować wiele niekompatybilnych ze sobą systemów ładowania. Kolejny problem, który w niedalekiej przyszłości będzie miał coraz większe znaczenie to optymalizacja kosztów utrzymania flot robotów mobilnych. Obecnie stosowane systemy zasilania robotów nie analizują stawek cen energii, możliwości ładowania w momentach przestojów fabryki lub ładowania robotów z źródeł własnych np. OZE.

Firma Hetbot oferuje roboty mobilne typu AMR z zaawansowanym systemem zarządzania energią. Innowacyjny system zasilania składa się z ustandaryzowanych modułów sprzętowych takich jak bateria wraz z zintegrowanym układem BMS, kontroler zasilania, modułowe sloty bateryjne oraz automatyczna stacja wymiany baterii. Nad pracą całości czuwa oprogramowanie zarządzające ruchem robotów, zadaniami oraz monitoruje zużycie energii w robotach i tworzy harmonogramy wymian baterii. Pozwala to niemal zupełnie wyeliminować przestoje robotów na ładowanie, które w dużych aplikacjach mogą łącznie wynosić dziesiątki godzin dziennie. System podnosi efektywność z jaką pracują roboty mobilne do ponad 98%, co umożliwia zredukowanie liczby robotów do obsługi procesu o 20% i skrócenie czasu zwrotu z inwestycji. Co więcej stacja ładowania jest w stanie wspierać flotę do nawet 120 robotów rozwiązując problem zajętości przestrzeni przez dużą
ilość ładowarek. Modułowa budowa pozwala na szybkie i bardzo elastyczne dopasowanie urządzeń do wymagań aplikacji, a także na późniejsze skalowanie. Produkt stworzony przez Hetbot jest innowacyjny w skali świata. Opisywany system zasilania może zostać
zainstalowany w różnych modelach robotów od 100 kg nośności do większych robotów o kilku tonach nośności zasilanych z kilku baterii.

Produkt oferowany przez Hetbot kierowany jest do zakładów przemysłowych, firm logistycznych oraz operatorów 3PL, gdzie występują procesy intralogistyczne o dużej intensywności pracy.

 

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE PRODUKT

– zwiększenie wydajności (do 98% całkowitego czasu pracy) autonomicznych robotów mobilnych

– redukcja miejsca zajmowanego przez urządzenia do ładowania robotów

– modułowa budowa i możliwość zastosowania w innych modelach AMR

WIDEOPREZENTACJA

CASE STUDY

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ

INFO@HETBOT.COM

STEFANOWSKIEGO 18

90-537 łÓDŹ

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2023 ZAKOŃCZONE

K.Sight CLASS [AG Consult]K.Sight CLASS to zaawansowane oprogramowanie do projektowania layoutów magazynów oraz symulacji przebiegu procesów magazynowych w zależności od wprowadzenia różnych parametrów np. zmiana układu czy rodzaju wykorzystywanych regałów; zmieniająca się w ciągu dnia ilość zleceń do realizacji czy zastosowanie automatyki i robotyki. Dzięki temu otrzymujemy precyzyjne narzędzie do planowania działań i zmian, analizowania i wizualizacji ich konsekwencji a tym samym lepsze możliwości optymalizacji w zarządzaniu magazynem. Wizualizacji 3D umożliwia użytkownikom tworzenie i analizę wirtualnych projektów magazynów co pozwala wyeliminować błędy i zredukować koszty jeszcze na etapie planowania, gdyż wprowadzając zmiany w układzie magazynu jesteśmy w stanie zweryfikować jak one wpłyną na efektywność operacji bez konieczności wprowadzania ich fizycznie.

O ROZWIĄZANIU

Oprogramowanie K.Sight CLASS firmy Körber służące do projektowania magazynów i symulowania zachodzących w nich procesów daje ogromne możliwości analityczne, a wszystko dostępne praktycznie w 3 prostych krokach:

1. Intuicyjne narzędzia do rysowania układu magazynu za pomocą prostego przeciągania i upuszczania obiektów lub importu rysunku CAD
2. Szybkie i łatwe definiowanie procesów magazynowych
3. Symulacje w 2D i 3D, aby zwizualizować działanie i wykorzystać raporty KPI do zrozumienia wydajność całego magazynu jak i w rozbiciu na poszczególne procesy i stanowiska. To narzędzie umożliwia testowanie różnych układów i procesów operacyjnych w magazynie bez konieczności przeprowadzania próby fizycznej.

Jest nieodzownym „narzędziem” do identyfikacji kosztów i poprawy efektywności w magazynie oraz jako platforma testowa do wprowadzenia innowacji operacyjnych. Oprogramowanie może być wykorzystywane do analiz dla nowych konstrukcji, np projekty testowe przed rozpoczęciem budowy, jak również w celu usprawnienia operacyjnego w już istniejącej lokalizacji. CLASS pozwala użytkownikom projektować, testować i przeprojektowywać kompleksowe rozwiązania magazynowe na komputerze, w środowisku wirtualnym, poprzez zmianę wielu różnych parametrów jednocześnie przedstawiając wyniki i wpływ tych zmian na funkcjonowanie magazynu m.in.:.

• Ocena zmian w układzie layoutu magazynu i ich skutki wpływające na produktywność
• Identyfikacja przepustowości i wąskich gardeł
• Przegląd różnych typów profili lub różnych metod kompletacji
• Oszacowanie wymagań dotyczących zasobów, schematów zmian i dostępności sprzętu
• Wyliczenia kosztów i określanie poziomu świadczonych usług poprzez symulację codziennych operacji. Analizowane są wszystkie potrzebne zadania do realizacji w magazynie – od rozładunku pojazdów, składowania, aż do kompletacji zamówień, budowania palet, po załadunek pojazdów i wysyłkę.

Niezrównaną zaletą CLASS jest to, że wszystko samodzielnie może wykonać specjalista ds. logistyki bez konieczności angażowania programistów. Kiedy firmy doświadczają zwiększonego wzrostu skali biznesu lub chcą poprawić wydajność to używając CLASS możemy określić, w jaki sposób możemy uzyskać większy wolumen lub przepustowość w istniejącym magazynie oraz zrozumienie, gdzie znajdują się „punkty stresu”. Narzędzia graficzne i animacja w CLASS sprawiają, że jest to ulubiony program dla zespołów sprzedaży w firmach 3PL gdyż mogą ocenić potencjalne koszty rozwiązania oraz tworzyć markowe filmy promocyjne pod kątem danego klienta.

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE PRODUKT

 1. Intuicyjne narzędzie do szybkiego projektowania magazynów
 2. Umożliwia sprawdzenie zasadności koncepcji przed startem inwestycji
 3. Wizualizacja 2D i 3D
 4. Testy „Co jeśli” – możliwość modyfikowania parametrów pracy magazynu i przeprowadzanie dla nich symulacji wydajnościowych – identyfikacja ukrytych możliwości

WIDEOPREZENTACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ

AG Consult

Mikołaja Reja 9

05-502 PIaseczno

tel. 22 499 05 86

e-mail: biuro@agc.com.pl

www.agconsult.pl

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2023 ZAKOŃCZONE