Oddaj głos na
Thank you! Your submission has been received!
Uzupełnij wymagane pola!
Możesz oddać głos tylko na jedną firmę w danej kategorii!
Dziękujemy za oddanie głosu!
Wypełnij pogłębioną ankietę,
aby zwiększyć szanse produktu
na zwycięstwo w plebiscycie
Wypełnij ankietę
Na adres e-mail została wysłana prośba
o potwierdzenie głosu. Tylko potwierdzony głos bierze
udział w plebiscycie.

Rozwiązanie umożliwiające optymalizację kosztów magazynowych, transportowych i dystrybucyjnych

Kategoria skupiająca produkty i technologie pozwalające na obniżenie kosztów poprzez zastosowanie rozwiązań takich jak np. inteligentne oświetlenie magazynu, systemy identyfikacji pozycji magazynowych, nowoczesne systemy paletowe itp

iDimension Plus / PWD [AG Consult]Urządzenia serii iDimension rejestrują obrazy paczek, opakowań płaskich, worków polietylenowych, tub i przedmiotów o nieregularnych kształtach w rekordowym czasie, co umożliwia obliczenie wymiarów paczek do wysyłki. Wymiary, waga palet oraz paczek zostają przedstawione w czasie krótszym niż sekunda. Urządzenia iDimension są łatwe w użyciu i pozwalają użytkownikom określić właściwą klasę ładunku (zgodne z prawem handlowym), jednocześnie zmniejszając ryzyko dodatkowych opłat ze strony przewoźników.

LAUREAT PLEBISCYTU LOGISTICS AWARDS POLAND 2022

SYSTEM WYMIAROWANIA, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

iDimension Plus jest najszybszym statycznym rozwiązaniem dostępnym na rynku przy obliczaniu wymiarów pudełek, opakowań płaskich, worków polietylenowych i innych elementów. Urządzenie pomaga zapobiegać utracie przychodów, zapewniając dokładne obliczenia masy wymiarowej wymagane przez przewoźników paczek takich jak firmy kurierskie czy poczta.

 

Wiodące w branży wymiarowanie w czasie 0,2 sekundy

Dzięki urządzeniu iDimension Plus wymiarowanie paczek jest szybsze i dokładniejsze niż w przypadku pomiarów ręcznych. W czasie 0,2 sekundy paczki są automatycznie wymiarowane z dokładnością do 0,2 cala, co eliminuje ryzyko popełnienia błędu przez człowieka. Paczki o nieregularnych kształtach, takich jak cylindry, kule, tuby, worki polietylenowe i opakowania o nierównych kształtach są obliczane z dokładnością do +/-0,5 cala. Urządzenie posiada certyfikat NTEP dla pojedynczych nieprzeźroczystych obiektów o nieregularnych i sześciennych kształtach.

 

Innowacyjna technologia

Urządzenie iDimension Plus wykorzystuje wiele opatentowanych technologii obrazowania 3D wraz z zaawansowanymi algorytmami w celu optymalizacji czasu i przepustowości statycznych przesyłek wychodzących. W przypadku obiektów poniżej 1,2 cala unikalna technologia wykrywania wy płaszczeń umożliwia pomiar kopert i małych paczek. Każdy wymiar dodatkowo może być udokumentowany zdjęciem w jakości 4K wykonanym od góry, które można wykorzystać np. podczas sporów dotyczących uszkodzonych paczek. Kolorowy ekran dotykowy zapewnia natychmiastową informację zwrotną, obraz na żywo, pomiary, wagę i funkcje operatora przydatne w codziennej pracy.

 

Łatwa konfiguracja

Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi konfiguracji można rozpocząć korzystanie z urządzenia iDimension Plus w ciągu 30 minut od rozpakowania. Wystarczy połączyć się z interfejsem internetowym, aby zacząć korzystać z zaawansowanych ustawień konfiguracyjnych i komunikacyjnych.

 

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE iDIMENSION PLUS

 • Automatyczne wymiarowanie obiektów: palety, kartony, koperty, nieregularne kształty, ect.
 • Wyświetlanie wymiarów w czasie krótszym niż 0,2 sekundy wraz z zapisaniem do bazy danych czy dedykowanej aplikacji
 • Innowacyjne podejście do wymiarowania produktów

 

WIZUALIZACJE

 

MATERIAŁY WIDEO

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ!

AG Consult

Mikołaja Reja 9,

05-500 Piaseczno

+48 22 499 05 86

biuro@agc.com.pl

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2022 ZAKOŃCZONE

Skaner automatyczny ASR-39 BT [AG Consult]ASR-39 BT jest wysoce konfigurowalnym i całkowicie programowalnym skanerem 2D Autofokus z wbudowanym pomiarem odległości do obiektu. Obsługuje on większość istniejących na rynku kodów 1D oraz 2D, zaś wbudowana głowica, dzięki technologii AF, jest zarówno bliskiego jak i dalekiego zasięgu.

PEŁNA KONTROLA

ASR-39 BT to wysoce konfigurowalny i całkowicie programowalny skaner 2D z autofokusem i wbudowanym pomiarem odległości do obiektu. Pomiar odległości, w zależności od ustawień, może wyzwalać automatyczny skan kodu na etykiecie przy np. sparametryzowanym najeździe wózka widłowego na paletę.

ASR-39 BT wyposażony jest w nadajnik Class2 (zasięg do 10m) Bluetooth Classic 2.1/2.0/1.1 oraz nowoczesny Bluetooth LE 5.0. Komunikacja Bluetooth jest wykorzystywana do sparowania z urządzeniem odbiorczym, na którym ASR-39 BT rejestruje się jako klawiatura – dzięki czemu nie wymaga dodatkowych sterowników. Urządzenie posiada również wbudowany akcelerometr, żyroskop i magnetometr.

Pomiar odległości w ASR-39 BT jest wykonywana za pomocą wysoce zaawansowanego czujnika ultrasonicznego (42kHz). Posiada zasięg od 0.3m do 5m i dokładność do 1mm z odchyleniem powtarzalności wyniku pomiaru < 1%, próbkowanie 10Hz, automatyczną kompensację zmian temperatury otoczenia, automatyczną filtrację zakłóceń oraz automatyczną kalibrację (wzgl. temperatury, wilgotności, temperatury otoczenia).

 

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE ASR-39 BT

 • Jedyny taki produkt na polskim rynku
 • W pełni zautomatyzowany
 • Bliski oraz daleki zasięg
 • Wysoce konfigurowalny

 

WIZUALIZACJA

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ!

AG Consult

Mikołaja Reja 9,

05-500 Piaseczno

+48 22 499 05 86

biuro@agc.com.pl

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2022 ZAKOŃCZONE

Dock Scheduler [Trans.eu Group]Dock Scheduler to nowoczesny system do zarządzania oknami czasowymi w magazynie, pozwalający na pełną cyfryzację procesu awizacji w firmie i zwiększenie wydajności w zarządzaniu harmonogramem dostaw. To realne oszczędności bez zwiększania ilości zmian, personelu oraz sprzętu.

LAUREAT PLEBISCYTU LOGISTICS AWARDS POLAND 2022

DOCK SCHEDULER ROZWIĄZANIE UMOŻLIWIAJĄCE OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW MAGAZYNOWYCH, TRANSPORTOWYCH I DYSTRYBUCYJNYCH

CargoON – nowy, elastyczny i zautomatyzowany system zarządzania transportem drogowym – stworzony przez Trans.eu – umożliwia producentom samodzielne zarządzanie transportem i zwiększenie możliwości przewozowych, pozwalając na elastyczne połączenie oferowania ładunków na rynku kontraktowym i spotowym.

Bezkonkurencyjny dostęp do capacity i teoria logistyki 4.0 zamknięta w funkcjonalnej platformie.

Platforma oferuje liczne rozwiązania i usługi w celu cyfryzacji, optymalizacji i automatyzacji procesów, komunikacji oraz dokumentacji dotyczącej zarządzania transportem drogowym.

Capacity i Savings ON

CargoON Freights pozwala na intuicyjną cyfryzację całego procesu zarządzania transportem – od planowania przez bieżącą współpracę z przewoźnikami aż po rozliczenie. Proces przydzielania ładunków może być również skonfigurowany tak, aby odbywał się automatycznie. Za pomocą kilku kliknięć w CargoON można składać i kontrolować nie tylko zamówienia u stałych dostawców, ale także na rynku spotowym, w sposób w pełni zautomatyzowany.

Usługa Simple Tenders ułatwia przeprowadzanie przetargów na usługi przewozowe, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie możliwe jest nawiązanie bezpiecznej współpracy z nowymi przewoźnikami. Dzięki połączeniu z Platformą Trans.eu CargoON jest jedynym tego typu systemem, który gwarantuje dostęp do ogólnoeuropejskiej sieci dziesiątek tysięcy sprawdzonych przewoźników i spedytorów.

Digitalizacja end-to end

Dock Scheduler, dostępny również jako samodzielny produkt, pozwala na optymalizację zarządzania dostępnością stanowisk i ramp, których pojemność można zdefiniować w systemie – co w połączeniu z przekazaniem możliwości samodzielnej awizacji przewoźnikowi redukuje nakłady pracy producenta, minimalizuje ryzyko pomyłek i pozwala na skrócenie czasu oczekiwania przewoźników i wykorzystanie w pełni posiadanych zasobów. Zastosowanie rozwiązań informatycznych przy ustalaniu terminów załadunku i rozładunku pozwala także na utrzymanie poziomu obsługi, zwiększenie satysfakcji klienta i uniknięcie przestojów.

Ksenia Fiuk  Customer Order Fulfillment Manager, MFO SA – “Dzięki Dock Scheduler zwiększyliśmy przepustowość magazynu o ok. 23-24%. Bez zwiększenia ilości zmian, ilości personelu oraz sprzętu”.

Funkcja Visibility – aktualizacje statusu w czasie rzeczywistym – umożliwia weryfikację statusu ładunku w dowolnym momencie, a klienci mogą szybko reagować na ewentualne problemy z terminowością dostaw. Zarówno producent, jak i przewoźnik otrzymuje pełny obraz aktualnej sytuacji w czasie rzeczywistym.

Produkty wchodzące w skład CargoON zapewniają pełną cyfryzację łańcucha dostaw, co przekłada się na realne oszczędności oraz większą przejrzystość w relacjach z wszystkimi uczestnikami łańcucha dostaw – od producenta, poprzez spedycje, a skończywszy na przewoźnikach i kierowcach.

Rozwiązania cyfrowe ograniczają również ilość pustych przebiegów, a tym samym wspierają środowisko poprzez realną redukcję emisji CO2.

Piotr Hunker CEO Trans.eu                                                                                         “Naszym celem w pracy nad nowymi funkcjonalnościami Platformy jest wspieranie zrównoważonego rozwoju. Już wkrótce takie rozwiązania jak eCMR z digital proof of delivery pozwolą naszym klientom działać bardziej ekologicznie poprzez rezygnację z tysięcy ton papierowych dokumentów przewozowych, a dodatkowo znacznie skrócą czas obiegu dokumentów. Cyfryzacja przeciera również szlaki dla obliczania śladu węglowego. Pracujemy nad rozwiązaniem, które pozwoli nam mierzyć rzeczywistą wartość emisji CO2 i świadomie przyczyniać się do ochrony klimatu w sektorze transportu drogowego”.

Fast implementation ON

CargoON to rozwiązanie w chmurze, które można łatwo zintegrować z SAP i ERP lub innymi systemami TMS. W porównaniu do innych rozwiązań na rynku, wdrożenie nie angażuje czasu i środków – trwa zaledwie do kilku tygodni. Dla producentów, którzy nie są jeszcze członkami społeczności, przejście na ten system jest nie tylko proste, ale i konkurencyjne cenowo.

Więcej informacji

 

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE RENT-A-ROBOT

 • Szybkie wdrożenie w magazynie wystarczą 2-3 tygodnie
 • Rozwiązanie w 100% w chmurze
 • Onboarding przewoźników trwający zaledwie kilka godzin
 • Darmowy dla przewoźników

 

WIZUALIZACJA

WIDEOPREZENTACJA

 

CASE STUDIES

Boryszew S.A.: Jak skróciliśmy czas obsługi auta aż o 40%?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ!

 

Trans.eu Group S.A.

https://cargoon.eu/en/

ul. Racławicka 2-4,

53-146 Wrocław

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2022 ZAKOŃCZONE

Drukarka RJ-4250WB [Brother Central and Eastern Europe GmbH]RJ-4250WB to wytrzymała przenośna drukarka etykiet i paragonów o szerokości 4 cali. Urządzenie, charakteryzuje się szybką pracą i wysoką wytrzymałością, pozwala sprawnie i wygodnie drukować w terenie. Jej dodatkowymi atutami są sieć bezprzewodowa, USB oraz Bluetooth. Mobilna drukarka paragonów, faktur i etykiet może być wykorzystywana w wielu branżach, takich jak logistyka, magazynowanie, sprzedaż oraz w pracy służb miejskich. Brother RJ-4250WB wykorzystuje wytrzymały i ekonomiczny w eksploatacji moduł druku termicznego i drukuje z prędkością do 127 mm lub do 5 cali na sekundę. Mobilna drukarka Brother RJ-4250WB jest objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.brother.pl

DRUKARKA BROTHER RJ-4250WB – SZYBKA PRACA I WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Ta czterocalowa mobilna drukarka może być wykorzystywana w wielu branżach, takich jak logistyka, magazynowanie, sprzedaż oraz w pracy służb miejskich. To kompaktowe urządzenie, które pozwala w szybki i wygodny sposób drukować paragony, etykiety i faktury w terenie, z dala od biura. Wykorzystuje wytrzymały i ekonomiczny w eksploatacji moduł druku termicznego i drukuje z prędkością do 127 mm lub do 5 cali na sekundę.

Mobilna drukarka RJ-4250WB ma odporną obudowę. Jej niewielka i lekka konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne – wytrzymuje upadek z wysokości 2,1 metra. Korzystanie z urządzenia jest możliwe zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach (od -20˚C do + 55˚C), a ładowanie może odbywać się w temperaturach od 0˚C do +40˚C. Drukarkę można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, m.in. w dodatkową baterię, pasek i stację dokującą do ładowania baterii, 12V ładowarkę samochodową oraz specjalne uchwyty do montażu w pojazdach.

Drukarka RJ-4250WB oferuje wygodną i intuicyjną obsługę. Dzięki odpowiedniemu interfejsowi można łączyć ją z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co znacznie przyspiesza tworzenie wydruków. Wbudowana łączność Bluetooth, sieć bezprzewodowa, USB oraz monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD ułatwiają pracę z urządzeniem w każdych warunkach.

Mobilna drukarka Brother RJ-4250WB jest objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.brother.pl.

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE BROTHER RJ-4250WB

 • Wysoka wytrzymałość
 • Mobilność
 • Wysoka prędkość druku paragonów, faktur i etykiet

WIZUALIZACJA PRODUKTU

 

WIDEOPREZENTACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z DOSTAWCĄ!

Brother Central and Eastern Europe GmbH

Pfarrgasse 58

1230 Vienna, Austria

Wyszukiwarka Punktów Sprzedaży| Brother

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2022 ZAKOŃCZONE

System antresoli PROPLUS LP 3 [PROVOST Polska]Systemowa antresola PROPLUS LP 3 to najnowsza generacja modułowej konstrukcji pomostów magazynowych, która pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń magazynową w krótkim czasie oraz w bardzo ekonomiczny sposób. System charakteryzuje się dużą elastycznością, łatwością w montażu oraz wysoką opłacalnością (świetnia alternatywa do kosztownych konstrukcji budowlanych). Konstrukcja systemowa składa się z prefabrykowanych elementów stalowych wytwarzanych seryjnie w krajowym zakładzie firmy PROVOST. 

POWIERZCHNIA NA WAGĘ ZŁOTA

Wszechstronność systemu pozwala dostosować konstrukcję do każdego budynku hali magazynu lub zakładu produkcyjnego na etapie jego projektowania. Antresola PROPLUS LP3 to również, ale i przed i wszystkim bezpieczna konstrukcja o dużych możliwościach obciążeniowych (od 300 do 1200 kg/m2)  oraz wymiarowych (możliwość zabudowania 1 lub 2 piętra z rozpiętościami pomiędzy słupami podporowymi nawet do 10 m).

System antresoli PROPLUS LP 3 spełnia wszystkie najwyższe wymagania obowiązujących norm krajowych dla nośnej konstrukcji stalowych, jak i dla elementów dodatkowego wyposażenia, takich jak barierka, schody, bramki załadunkowe. Jest kompatybilny z regałami, taśmociągami, sorterami, oraz może zostać wyposażony w rozwiązania do transportu pionowego, takie jak winda czy platforma towarowa.

Ponieważ  każdy m2 jest cenny, projektujemy przestrzeń, maksymalizując powierzchnię użytkową. Szybkie terminy realizacji, bez większych prac budowlanych i bez pozwolenia na budowę. Nasze rozwiązania pod klucz są dopasowane do potrzeb naszych klientów. Tworzymy nowe powierzchnie magazynowe, biurowe lub sale konferencyjne i oferujemy kompleksową obsługę od pomiarów do montażu.

Wykorzystanie całkowitej kubatury budynku

Wykorzystanie wysokość budynku i zagospodarowanie niewykorzystaną przestrzeń.

Ekonomiczne rozwiązanie

Alternatywa do tradycyjnego, drogiego i czasochłonnego budownictwa Antresola Provost jest ekonomicznym i wydajnym rozwiązaniem w dodatku szybko dostępny.

Indywidualizacja projektu

Platforma Provost to modułowy system zaprojektowany tak, by ewoluować razem z firmą.

Ewolucyjny i modułowy system

Systemowa antresola Proplus LP3 może zostać demontowana, przeniesiona lub rozbudowana bez ograniczeń.

Polska produkcja

Antresola Provost LP3 jest w 100% wyprodukowana w Polsce. Jest zaprojektowana w naszym biurze projektowym i wyprodukowana w województwie świętokrzyskim.

Wytrzymałość i niezawodność

Nasza antresola przenosi obciążenia nawet >1000 kg/m2; posiada certyfikat EN1090, znak CE i zaprojektowana wg. normy Eurocode 3, co gwarantuje zarówno jej niezawodność jak i wytrzymałość.

Wyposażenie antresoli i akcesoria

 • Ścianki działowe, mogą zostać także umieszczone na każdym poziomie antresoli i umożliwiają stworzenie komfortowych warunków pracy na dowolnej przestrzeni.
 • Ściany siatkowe, pozwalają na wydzielenie lub zabezpieczenie strefy w magazynie i służą również jako zabezpieczenie regałów magazynowych.
 • może zostać uzupełniona o szereg akcesoriów takich jak schody, balustrady, bramy paletowe a nawet windy towarowe, platforma PROVOST zapewnia bezpieczeństwo użytkowników.

 

PROVOST TO :

 • Jeden z największych producentów systemów regałowych w Europie od 1963 r;
 • Międzynarodowa grupa obecna z zakładamy i biurami i we Francji, Niemczech, Polsce, w Portugalii oraz w Belgii;
 • Bezprośdni producent w celu zaoferowania profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny;
 • Ponad 800 pracowników , w tym 200 projektantów i doradców ;
 • 5 zakładów produkcyjne o łącznej powierzchni ponad >50.000 m²;
 • 8 magazynów logistycznych > 30.000 m2 umożliwiających szybkich dostaw produktów standardowych

KLUCZOWE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INICJATYWĘ

  1. Nieograniczona możliwość konfigurowania.
  2. designed by PROVOST
  3. certyfikacja CE EN 1090
  4. produkcja krajowa

WIDEOPREZENTACJA PRODUKTU

CASE STUDIES

KONTAKT

Provost Polska

Ul. Rogowskiego 11, 27-200 Starachowice

tel 41 275 65 12

mail kontakt@provost.pl

strona www.provost.pl

pokaż więcej
pokaż mniej
GŁOSOWANIE W EDYCJI 2022 ZAKOŃCZONE
<